Connect with us

Hi, what are you looking for?

The Forex Review

Самые популярные новости

Як здобути максимальну лояльність клієнтів, рішення від Comarch Customer Care: Ганна Васильєва – новини України, Економіка

[ad_1]

Основна складова будь-якого бізнесу – клієнт. Тільки за умови, що клієнт задоволений, бізнес має шанс на успіх. Про надзвичайну важливу роль клієнта у житті будь-якої компанії неодноразово згадували успішні підприємці, серед яких:

Наприклад, Білл Гейтс, голова ради правління компанії Microsoft, говорив: “Кожен день ми задаємо питання: Як ми можемо зробити наших клієнтів щасливими? Які інновації нам потрібно використовувати для цього?”

А Джефф Безос, засновник Amazon, – “У старому світі ви присвячували 30% свого часу на створення першокласного обслуговування та 70% часу кричали про це. У сучасному світі все навпаки.”

Ми живемо в епоху зростаючої глобалізації та конкуренції. У такий час, недостатньо лише задовільнити базові потреби споживачів, важливо – перевищити очікування ринку. Так, щоб про компанію, її продукти та послуги, захотілося розказувати іншим.

Досягнути цієї мети можливо лише за умови забезпечення високоякісного обслуговування. Добір кваліфікованого персоналу – це лише половина успіху. Рішення, що допоможе компанії у масовій комунікації з клієнтами та координації дій працівників – гарантований успіх.

У досягненні найвищих  результатів та конкурентної переваги Вам допоможуть комплексні, автоматизовані системи, які забезпечать високий рівень обслуговування клієнта. Навіть в умовах віддаленої роботи. Саме таким є рішення Customer Care компанії Comarch*.

Comarch Customer Care – система, яку успішно імплементували найбільші локальні та міжнародні компанії у різних галузях – авіалінії (SAS), логістичні послуги (DB Schenker), велика торгова мережа Східної Європи, з більш ніж 150 консультантів та більш ніж 20 000 точок продажу та інші.

Завдяки  комплексному та продуманому інструменту класу “end-to-end”, компанія має змогу надавати одночасно підтримку багатьом клієнтам у різних категоріях.  Відповідно до відділу, у якому працює консультант, йому будуть надані унікальні для цієї категорії права та можливості, визначені на рівні адміністратора системи.

Що робить це рішення таким особливим, що його вибирають лідери у своїх галузях?

В першу чергу це мультиканальність – система  відкрита для будь-якої інтеграції з іншими джерелами даних.

Ваші клієнти зможуть обрати найбільш зручний для них спосіб комунікації:

– месенджери (наприклад Viber, fb messenger, WhatsApp чи Telegram);
– соціальні мережі (наприклад Facebook, Instagram, Twitter та інші);
– офіційна сторінка компанії;
– смс повідомлення;
– телефонний зв’язок та електронна пошта.

Наступною перевагою є автоматична індексація звернень та подальше їх опрацювання.

На рівні системи адміністратор має можливість заведення сценаріїв для опрацювання будь-якої категорії запитів. Багато із таких звернень можуть бути опрацьовані автоматично, без участі працівників, що становить суттєву економію ресурсів.

Дуже істотним фактором є постійний моніторинг рівня задоволеності клієнтів.

Для цього в системі передбачений розширений аналітичний модуль, який дозволяє здійснювати опитування та аналізувати їх результати. Опитування можуть здійснюватися у будь-якій формі (текстові, числові, кнопкові) та за допомогою будь-якого каналу комунікації – наприклад електронне чи смс повідомлення. Таким чином компанія завжди має змогу контролювати лояльність клієнтів та збільшувати дохід.

Варто також зазначити, що впровадження такого інструменту дозволить значно оптимізувати роботу працівників технічної служби підтримки або контакт – центру, так як буде служити “єдиним вікном” для перегляду всієї необхідної інформації про клієнта, його даних в системах лояльності, його замовлень, активностей та інших особливостей, які допоможуть оперативно відповісти на всі запитання та внести необхідні зміни в інші внутрішні системи компанії.

Звісно, не обійтися без інших базових інструментів, які допоможуть в оптимізації ефективності обробки запитів – звітність, база знань, вбудовані чат-боти на рівні месенджерів та багато іншого.

Модулі найвищої категорії, які відповідають сучасним вимогам доступні на рівні системи, а їх кількість постійно зростає відповідно до тенденцій ринку.

Comarch щорічно інвестує в розробку власних продуктів значну частину доходів, у 2019 – більш ніж 50 млн євро було інвестовано.

Отже,  підведемо підсумки. Задоволений клієнт – запорука успішного бізнесу. Якщо ви дотримуєтесь такої ж філософії у своїй компанії – не зволікайте забезпечити своїм клієнтам бездоганний сервіс. А вони, в свою чергу – віддячать Вам своєю відданістю та лояльністю до бренду.  

*Comarch – інтегратор та розробник інноваційних IT-рішень.

Дізнатись деталі рішення Comarch Customer Care або замовити показ демо – anna.vasileva@comarch.com[ad_2]

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Самые популярные новости

[ad_1] На в’їзді до крихітного села Магдин, на узбіччі розбитої лісової дороги, стоїть дерев’яний хрест з іконою, прибраний рушниками. Дивно, але дерево та ікона...

Самые популярные новости

[ad_1] Карантин відправив більшу частину країни по домівках, змусивши багатьох українців економити, в тому числі на оплаті комунальних послуг. Показовий приклад – Київ. У...

Самые популярные новости

[ad_1] Березень 2020 запам’ятається надовго. Це один із найгірших місяців в історії світової економіки. За кілька тижнів обрушилося буквально все: від авіаперевезень і глобального...

Новости криптовалюты

[ad_1] Профессор сравнительного правоведения в Колумбийском университете Катарина Пистор считает, что планы Facebook выпустить собственную криптовалюту – очередная заявка компании на мировое господство, которая...

Copyright © 2020 ZoxPress Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress. DMCA.com Protection Status