Connect with us

Hi, what are you looking for?

The Forex Review

Самые популярные новости

На Центренерго вдалося змінити керівництво – голова Фонду держмайна – новини України, Економіка

[ad_1]

Дмитро Сенниченко й Олександр Корчинський (фото: Dmitry Sennychenko/Facebook)

У ПАО “Центренерго”  представили нового виконуючого обов’язки гендиректора підприємства Олександра Корчинського, повідомляє глава Фонду держмайна (ФДМ) Дмитро Сенниченко.

“Сьогодні ми повернули під контроль держави Центренерго. Незважаючи на весь опір: судовий тролінг, неодноразове мінування будівлі Фонду держмайна, тиск на наглядову раду Центренерго”, – пише Сенниченко у  Facebook.

Успішну зміну керівництва Центренерго він назвав “одноденною блискавичною операцією”.

“Ми зробили висновки після минулої невдалої спроби призначити нового керівника компанії, і провели одноденну блискавичну операцію: рішення суду, збір наглядової ради, внесення змін до реєстру та представлення нового керівника Центренерго Олександра Корчинського. Все це – сьогодні, буквально за 4-5 годин”, – зазначив Сенниченко.

Глава ФДМ зазначив, що на сьогодні держава не має інформації про стан справ на підприємстві, оскільки попереднє керівництво приховувало дані аудиту. У той же час, він повідомив, що з 2004 року в Центренерго “зникло” близько 100 млрд грн держбюджету.

Корчинський змінив на посту Володимира Потапенка, якого олігарх Ігор Коломойський публічно називав “зрозумілою йому людиною”. Призначення Корчинського блокувалося рішенням суду.

За інформацією члена наглядової ради Укрзалізниці Сергія Лещенка, Коломойський, побоюючись штурму і зняття свого топ-менеджменту, перевіз офіс Центренерго разом із документацією в санаторій у районі селища Рудники Обухівського району Київської області. Лещенко стверджує, що санаторій оточено “протипіхотними засобами захисту” – колючим дротом, бетонними блоками й автоматниками.

Читайте також: Коронавірус за Коломойського. Що відбувається навколо Центренерго і до чого тут Зеленський

[ad_2]

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Самые популярные новости

[ad_1] На в’їзді до крихітного села Магдин, на узбіччі розбитої лісової дороги, стоїть дерев’яний хрест з іконою, прибраний рушниками. Дивно, але дерево та ікона...

Самые популярные новости

[ad_1] Карантин відправив більшу частину країни по домівках, змусивши багатьох українців економити, в тому числі на оплаті комунальних послуг. Показовий приклад – Київ. У...

Самые популярные новости

[ad_1] Березень 2020 запам’ятається надовго. Це один із найгірших місяців в історії світової економіки. За кілька тижнів обрушилося буквально все: від авіаперевезень і глобального...

Новости криптовалюты

[ad_1] Профессор сравнительного правоведения в Колумбийском университете Катарина Пистор считает, что планы Facebook выпустить собственную криптовалюту – очередная заявка компании на мировое господство, которая...

Copyright © 2020 ZoxPress Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress. DMCA.com Protection Status