Connect with us

Hi, what are you looking for?

The Forex Review

Самые популярные новости

ЄС виділить Україні 500 млн євро макрофінансової допомоги – новини України, Економіка

[ad_1]

Європейська комісія від імені ЄС схвалила виплату Україні кредиту в розмірі 500 млн євро в рамках четвертої програми макрофінансової допомоги (МФА). Про це повідомляє прес-служба Єврокомісії.

Відзначається, що разом з цією сумою допомога ЄС у вигляді позик макрофінансової допомоги з 2014 року становить 3,8 млрд євро і це найбільша сума, яку ЄС надавав будь-якій з країн-партнерів.

“Ми продовжуємо надавати політичну, фінансову і технічну підтримку, особливо в період кризи, щоб підтримати програму реформ України зі створення більш стійкої економіки”, – сказав виконавчий віце-президент з економіки Валдіс Домбровскіс.

Він також додав, що в рамках допомоги в подоланні наслідків пандемії ЄС надасть Україні додаткову макрофінансову допомогу в розмірі 1,2 млрд євро.

В Єврокомісії уточнюють, що виділення другого і останнього траншу МФА стало можливим після того, як Україна здійснила 12 політичних дій, узгоджених з ЄС. Серед них, заходи в області боротьби з корупцією і відмиванням грошей, управління державними фінансами, банківського сектору, енергетики, охорони здоров’я та соціальної політики.

Згадують в повідомленні і те, що Україна завершує роботу над новою угодою з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Засоби МФА надаються у вигляді довгострокових позик з низькими відсотками. Перший транш у розмірі 500 млн євро за поточною програмою було надано в грудні 2018 року, після того як українська влада виконала відповідні умови.

Президент Володимир Зеленський в Twitter подякував Єврокомісії за це рішення і назвав його своєчасною підтримкою.[ad_2]

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Самые популярные новости

[ad_1] На в’їзді до крихітного села Магдин, на узбіччі розбитої лісової дороги, стоїть дерев’яний хрест з іконою, прибраний рушниками. Дивно, але дерево та ікона...

Самые популярные новости

[ad_1] Березень 2020 запам’ятається надовго. Це один із найгірших місяців в історії світової економіки. За кілька тижнів обрушилося буквально все: від авіаперевезень і глобального...

Самые популярные новости

[ad_1] Карантин відправив більшу частину країни по домівках, змусивши багатьох українців економити, в тому числі на оплаті комунальних послуг. Показовий приклад – Київ. У...

Коронавирус

[ad_1] Пожалуйста, обратите внимание Вы покидаете сайт Центра мировой политики Карнеги-Цинхуа и переходите на сайт Московского Центра Карнеги. 请注意… 你将离开清华—卡内基中心网站,进入卡内基其他全球中心的网站。 [ad_2] Source link

Copyright © 2020 ZoxPress Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress. DMCA.com Protection Status