Connect with us

Hi, what are you looking for?

The Forex Review

Самые популярные новости

Інтерв’ю | Таємний свідок у справі Гонгадзе: Пукач може скоро вийти на свободу – новости Украины, Політика

[ad_1]

У березні цього року в редакцію LIGA.net звернувся Ігор Таран. Він заявив, що володіє раніше невідомою інформацією щодо двох резонансних справ, пов’язаних з вбивством народного депутата Євгена Щербаня і вбивством журналіста Георгія Гонгадзе. На підтвердження своїх слів Таран показав кілька копій своїх заяв до Генпрокуратури, Нацполіції, слідчого комітету РФ, а також відповіді на них.

Його свідчення використовувалися в розслідуванні, в якому Юлію Тимошенко намагалися визнати причетною до смерті Щербаня.

Таран запевняє, що знає організаторів нападу на Щербаня, а також тих, хто просив убивцю Георгія Гонгадзе, Олексія Пукача, перепоховати тіло журналіста. Крім цього Таран поділився подробицями підготовки до втечі Олексія Пукача у Парагвай, яка нібито готувалася в 2009 році. І не тільки цим.

Високопоставлений екс-співробітник Генеральної прокуратури, який займався розслідуваннями вбивств Щербаня і Гонгадзе в розмові з редакцією на умовах анонімності повідомив, що Ігор Таран дійсно давав свідчення і вважався важливим свідком в озвученим справах у 2015 – 2017 роках. Також екс-прокурор упевнений, що ряд свідчень Тарана слід перевірити в рамках кримінального розслідування.

Таран близько 20 років був партнером великого німецького підприємця Хорста Гассманна, вони продавали європейську автотехніку в Україні. На початку десятих років у них стався конфлікт, партнерство припинилося. Зараз Таран звинувачує Гассманна в серйозних злочинах. Більшу частину звинувачень ми не публікуємо через явний конфлікт інтересів. Ми відправили питання Хорсту Гассманну, однак на момент виходу інтерв’ю, коментарі не отримали.

Таран пояснює свою раптову публічність і відвертість бажанням себе захистити. Хоча можна припустити, що є ще одна причина: увага до Тарана та його показань у резонансних справах, може допомогти в справі про захоплення його бізнесу.

Але, те, що розповідає Таран, має велику суспільну значимість і може вплинути на хід гучних розслідувань.

Ви говорите, що давали свідчення відразу за двома резонансними справами: організацією вбивства народного депутата Євгена Щербаня в 1996 році і щодо подій навколо вбивства журналіста Георгія Гонгадзе в 2000 році. Складно уявити, як ці справи пов’язані одна з одною. Ще складніше зрозуміти, як вони пов’язані через Вас, людину, про яку фактично нічого не відомо. Розкажіть у двох словах про себе.

Служив на командних посадах у ВПС СРСР, у дальній авіації. Потім – у Борисполі старшим помічником начальника зміни керівництва польотів. Звільнився в 90-х з посади підполковника. Поїхав за кордон, працював водієм вантажної машини, потім купив кілька своїх. У ті ж роки познайомився з Хорстом Альфонсом Гассманном, власником компанії «Alga» й одного з найбільших європейських музеїв ретроавтомобілів.

Інтерв'ю | Таємний свідок у справі Гонгадзе: Пукач може скоро вийти на свободу

Хорс Гассманн. Фото з сайту компанії Alga

У 90-х Гассманн хотів відкрити представництво свого автотрейдера в Україні, запропонувавши мені цим зайнятися. Ми партнери з 1993 року. Купували в Німеччині нові та вживані вантажні машини, причепи, будівельну техніку, екскаватори, бульдозери, комбайни. Тут продавали або здавали в оренду. Одних комбайнів (німецьких) було більше 50 штук.

Основний вид бізнесу – автотехніка?

Продавали і бензин – розвозили великими партіями на своїх бензовозах у колгоспи, радгоспи, на цукрові заводи. Але основні доходи йшли від торгівлі технікою. На початку 2000-х ми сумарно виграли тендери “Укрзалізниці”, “Укравтодору” та інших держструктур на суму близько 100 млн грн. Постачали техніку для будівництва автобану Київ – Одеса.

За весь час було продано будівельної, дорожньої, автомобільної та спеціальної техніки – близько півтори тисячі машин. Якщо не брати до уваги 480 автобусів, які Віктор Федорович своїм розпорядженням дозволив ввезти в Україну в 2003 році.

Що за розпорядження?

Про ввезення 480 старих автобусів «Ман», «Мерседес», «Неоплан», «Сетра» в Україні без сплати митних платежів та зборів, яке нам санкціонував особисто Янукович, будучи прем’єр-міністром (тексту розпорядження немає у відкритому доступі, воно має гриф «для службового користування», однак Ігор Таран надав копію цього документа).

Інтерв'ю | Таємний свідок у справі Гонгадзе: Пукач може скоро вийти на свободу

Без цього розпорядження ввезти в Україну партію автобусів старше восьми років було б неможливо.

Звідки у вас такі зв’язки? Як вдалося заручитися підтримкою прем’єра?

Ідею (про закупівлю автобусів для міста – ред.) просував Віктор Остапенко, який у 90-х керував автопарком ЄЕСУ. Він був у хороших відносинах з мером Дніпропетровська Іваном Куліченком, губернатором області Володимиром Яцубою і ще деякими впливовими людьми. Яцуба дружив з  Януковичем.

На прохання керівників Дніпропетровської області я зареєстрував компанію «Альга Дніпропетровськ», і за розпорядженням цих же людей призначив її директором Остапенка. Янукович підписав розпорядження (про ввезення автобусів старше восьми років без мита) з умовою, що половина машин піде в Донецьк.

 Це була єдина умова?

Люди, які займалися питанням, попросили за цей підпис 1 млн. євро.

Чи не забагато?

Вартість усієї партії цих автобусів перевищувала 10 млн. євро. Нам було дано зелене світло у всіх інстанціях: розпорядження Януковича розійшлося в міліцію, прокуратуру, санепідемстанцію, прикордонслужбу, митницю і т. інш. Була навіть окрема постанова Кабміну для фірми «Альга Дніпропетровськ», що наділяла її правом зареєструвати автобуси в Дніпропетровській ДАІ. Щоб ви розуміли, 20-30 автобусів на Ягодинській митниці оформлялися за 45 – 60 хвилин.

Інтерв'ю | Таємний свідок у справі Гонгадзе: Пукач може скоро вийти на свободу

Фото надано Ігорем Тараном. За його словами, на фото зліва направо: Олександр Тимошенко, Володимир Остапенко, Юлія Тимошенко

Як Ви були пов’язані з ЄЕСУ?

У 1994 – 1995 рр. представники ЄЕСУ самі вийшли на Хорста Гассманна, оскільки шукали спецтехніку для розробки Токівського гранітного родовища (у Дніпропетровській області) й не тільки для нього. Олександр Тимошенко (чоловік Юлії Тимошенко – ред.) у той час курирував цей  кар’єр. Поставки нашої техніки пішли на «ЄЕСУ» через офшори.

Так стверджуєте на підставі чого?

Я був представником компанії «Альга» в Україні, мав від Гассманна генеральну довіреність із правом розпоряджатися всіма фінансовими ресурсами в Україні. Тому всі документи проходили через мої руки, пізніше я передав їх у Генеральну прокуратуру.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Я бачив рахунки. За паперами, деякі поставки для ЄЕСУ йшли через німецькі фірми Гассманна від кіпрської “ “Сомалі Ентерпрайзис”. Серед іншого, фірми Гассманна були задіяні і в історії з натовськими машинами.

Що за історія з машинами НАТО?

У середині 90-х років НАТО оновлювало свій недоторканний запас – автопарк у Німеччині. Про це знав уряд Павла Лазаренка і попросив про передачу списаних активів Україні.

Це сотні військових вантажних Мерседесів, МАНів, автомобілів швидкої допомоги, спеціальної, окопної, пожежної техніки, екскаваторів і т.інш., які повинні були розійтися в армію, сільське господарство, лікарні, але на ділі їх просто продали. Вони до цього часу їздять нашими дорогами.

Як це стало можливим?

Коли техніка виїхала з Німеччини, було підмінено інвойси: в Україну машини зайшли вже не як гуманітарка для держави, а як поставка для корпорації ЄЕСУ. Оплата йшла на кілька фірм, пов’язаних із Хорстом Гассманном, а звідти на “Сомалі Ентерпрайзис”. Можете порахувати, скільки коштував автопарк із тисячі одиниць середньою вартістю 10 000 доларів за кожну. Без мит і податків. Більш того, під шумок із цією ж партією (натівської техніки) в Україну завезли новенькі легкові мерседеси Е-класу і вантажні машини для міжнародних перевезень. Оскільки їх включили в загальний список гуманітарної допомоги, то оформляли також без мит і податків…

Інтерв'ю | Таємний свідок у справі Гонгадзе: Пукач може скоро вийти на свободу

Фото надано Ігорем Тараном. За його словами, на фото в центрі Хорст Гассманн, праворуч – Олександр Тимошенко

Ми почали з того, як ви опинилися замішаним у події навколо справи про вбивство депутата Щербаня і справи про організацію вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Тут треба бути точним. Я не знаю замовників убивства Гонгадзе. Я знаю, хто намагався скористатися його смертю.

Ми про це зараз поговоримо. Давайте перед цим уточнимо зв’язок між вашим із Гассманном бізнесом і цими злочинами, щоб розуміти, чим підкріплена ваша інформація.

Приблизно в середині 1996 року Гассманн сказав мені, що намічається велика угода по газу. Як потім я дізнався, він домовився з власниками ЄЕСУ, що буде купувати в Україні російський газ за низькою ціною і перепродувати його до Німеччини.

У той час був конфлікт навколо постачань газу на великі підприємства Донбасу. Лазаренко лобіював поставки  через ЄЕСУ, а депутат Євген Щербань і його бізнес-партнери хотіли зберегти поставки через свою компанію «Атон». Плани Гассманна залежали від вирішення конфлікту. І його втягнули в цей конфлікт.

Далі Ігор Таран розповів подробиці, які йому відомі в справі Щербаня. Зокрема, про те, що він має докази і знає про зв’язок між вбивством Євгена Щербаня й американського бізнесмена Пола Тейтума в Москві (вбито через кілька годин після вбивства Щербаня). Також він запевняє, що знає, хто і як фінансував напад на Пола Тейтума в Москві).

Цю частину бесіди з Ігорем Тараном ми не публікуємо, оскільки подробиці розмови містять серйозні звинувачення проти публічних людей. Підтвердити їх документально або даними з інших джерел інформації на момент виходу інтерв’ю нам не вдалося. Високопоставлений співробітник Генеральної прокуратури, знайомий зі справою Щербаня, підтвердив Ліга.нет лише той факт, що раніше Таран був допитаний у рамках цієї справи, інформацію долучили до матеріалів розслідування.

Інтерв'ю | Таємний свідок у справі Гонгадзе: Пукач може скоро вийти на свободу

Зліва – Ігор Таран, праворуч – Хорст Гассманн. (Фото надано Ігорем Тараном)

Одночасно з цим Ви ще виявилися свідком у справі журналіста Георгія Гонгадзе …

Свідком і заявником. У справі про організацію та встановлення замовників убивства Георгія Гонгадзе.

Який зв’язок?

Мобільний зв’язок – через людей, які брали участь в організації вбивства Щербаня і Тейтума та хотіли скористатися фактом убивства Георгія Гонгадзе.

Тобто, Ви опинилися залучені в події навколо справи Гонгадзе завдяки людям, які мають відношення до справи Щербаня?

Так. У 2008 – 2009 роках дніпропетровські партнери запропонували Хорсту Гассманну великий проект. Постачати кар’єрну та іншу техніку для  розробки ільменітового родовища «Володарське» в Житомирській області. Вони планували освоїти одне з найбільших у країні родовищ ільменітових руд, розробляти кар’єр, потім будувати там комбінат із видобутку і збагачення руди, будувати містечко для робітників на 25 тисяч осіб із повною інфраструктурою. Гассманн крім кар’єрної техніки повинен був поставити автобуси для транспортування робітників. Можете уявити собі масштаби. На той момент місцеві сільради вже виділили кілька сотень гектарів, за паперами, сільськогосподарської землі для випасу худоби. Землі були виділені декільком фірмам за якими стояли топ-чиновники.

Гассманн мене уповноважив вести переговори від імені компанії «Альга» в якості експерта з техніки та інших питань. Я провів у переговорах і поїздках близько півроку.

З ким Ви зустрічалися?

(Ігор Таран показує фотографію, на якій він зображений разом із людиною, схожою на Олександра Тимошенка).

Інтерв'ю | Таємний свідок у справі Гонгадзе: Пукач може скоро вийти на свободу

Фото надано Ішорем Тараном. За його словами, поруч із ним стоїть Олександр Тимошенко

Якраз на одному з кар’єрів Житомирської області.

На фотографії Олександр Тимошенко? Тобто, серед тих, із ким Ви зустрічалися, був і Олександр Тимошенко?

Так, він один із тих людей. Олександр був проміжною ланкою між держорганами – Кабміном, Держгеонадрами, губернатором і т.інш.

У той період на одній із зустрічей я почув фразу про те, що «треба навідатися до Петровича, завезти гроші…». По дорозі до Києва ми заїхали в ресторан на окружній Житомира, де нас чекав незнайомий мені чоловік у супроводі ще кількох людей. Добре роздивитися його я не міг, усередині була напівтемрява. Вони поговорили, передали йому якийсь пакет і ми роз’їхалися. Але через три – чотири місяці Гассманн відправив мені конверт (із Німеччини) і назвав прізвище спільних знайомих, яким я повинен його передати в Україні.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

У конверті – а він був не запечатаний, а просто заклеєний – був, здається, хорватський паспорт, на прізвище іноземного громадянина. Але фотографію в паспорті я одразу впізнав – на ній був чоловік, з яким ми зустрічалися на окружній Житомира. Він був дуже схожий на генерал-лейтенанта Олексія Пукача. Хоча остаточно я зрозумів, що це він, лише тоді, коли Пукача заарештували і показали по телевізору.

До речі, у конверті був ще один документ – паспорт моряка. На те ж прізвище і з тієї ж фотографією.

З цими документами Пукача повинні були переправити в Парагвай. Я знаю навіть маршрут: з Одеської області на іноземному торговому пароплаві вгору по Дунаю до Німеччини, там він мав причалити до вантажного річкового терміналу компанії Хорста Гассманна, а потім пересісти на пароплав до Латинської Америки.

Але ж Пукач не втікав…

Він відмовився брати паспорт. Справа в тому, що Пукачу спочатку обіцяли німецький паспорт репатріанта – казахського німця – це б пояснювало, чому він не знає мови, а розмовляє російською. А йому зробили хорватський, напевно, підроблений. Без знання цієї мови він міг бути запідозрений і заарештований де завгодно. Він боявся, що його таким чином підставляють і хочуть від нього позбавитися.

Що з цього Ви розповідали правоохоронним органам?

Усе. Я давав свідчення в 2012 і 2013 роках у Генпрокуратурі, а також після Майдану в 2015 – 2018 роках. Я давав свідчення і щодо замовників убивства Щербаня, і про групу осіб, які скористалися вбивством Гонгадзе. Сумарно ці свідчення займають кілька томів по 250 – 300 сторінок і аудіо та відеозаписів близько 10 годин.

Відповіді ГПУ надані Тараном (натисніть, щоб збільшити)

Яке відношення має історія про паспорт Пукача до людей, які, як ви говорите, використовували вбивство Гонгадзе?

У 2015 році в якості свідка я дав свідчення в історії з паспортом Пукача в Генпрокуратурі в рамках кримінальної справи, а також розповів про обставини перепоховання Гонгадзе. Ви ж знаєте його спочатку вбили, спалили, потім тіло перемістили, відокремивши голову і перепоховавши окремо.

Мої свідчення стосувалися невідомих раніше фактів. Я не можу поки уточнювати джерело інформації, але крім історії з паспортом я свідчив про те, хто був у машині супроводу, коли Пукач їхав перезахоронювати тіло вбитого. Знаю, хто просив Пукача викопати тіло Гонгадзе і перепоховати так, щоб воно виявилося в окрузі Олександра Мороза. Ці ті ж люди, які готували втечу Пукача в 2009 році. Всі свідчення, прізвища викладено в кримінальній справі.

Маєте на увазі, що Пукач перевозив тіло на одній машині, а попереду їхала ще одна?

І може навіть не одна. Це була осінь, сезон збору врожаю пізніх культур, на дорогах повно машин із полів, відповідно, і патрульних машин. Уявіть, який ризик везти в автомобілі заклякле тіло високої людини.

Хто був у машині супроводу?

Високий чин із великою владою. Те, що він їхав попереду машини Пукача, гарантувало, що автомобілі не зупинять. Коли почали відпрацьовувати мою версію у 2015 році – може так співпало – але він виїхав за межі України, наскільки я знаю, у Німеччину.

Хто він, назвете?

Я не можу називати імена людей, оскільки не було суду, і я давав підписку про нерозголошення. Це той, чиє прізвище Пукач не називав у суді.

Можу сказати лише те, що за генпрокурора  Віктора Шокіна  і під керівництвом заступника начальника управління Головного слідчого управління Андрія Ткачука Генпрокуратура в 2015 – 2016 роках активно розробляла «мою» версію подій навколо справи Гонгадзе. Навіть хотіли зробити очну ставку з Пукачем, провести слідчий експеримент. Їхати в той самий ресторан, де була зустріч у 2009 році, перевірити чи міг Пукач діяти один, коли перезаховував тіло… Наприклад, були сумніви в тому, що він самотужки міг підняти тіло і т.інш.

І ця версія, що дуже важливо, вказувала на непричетність президента Леоніда Кучми.

Занадто безапеляційно звучить, особливо від Вас: Ви – свідок, але далеко не єдиний і не близький до орбіти Кучми.

Організували перепоховання тіла і давали Пукачу (відповідну – ред.) вказівку високопоставлені люди з найближчого оточення президента Леоніда Кучми, але не він. До перепоховання тіла Георгія Гонгадзе Леонід Кучма не причетний, я це точно знаю. Саме цей факт – суть тієї версії, яка відпрацьовувалася, зокрема, на основі моїх свідчень.

Але потім Шокіна відправили у відставку, а коли прийшов  Юрій Луценко, наскільки я можу судити, інтерес у слідства пропав.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net – тільки головне у вашій пошті

Про вас не було відомо і раптом Ви вирішили вийти на публіку з гучними заявами. Навіщо і чому зараз?

Коли генпрокурора Юрія Луценка звільнили, я думав що новий генпрокурор (Руслан)  Рябошапка розслідуватиме, написав йому заяву, в якій повторно все виклав. Але коли той  заявив, що знайти замовників убивства Гонгадзе малоймовірно, я зрозумів, що діла не буде.

Я вже втомився боятися, мені неодноразово погрожували вбивством. Я отримав інфаркт, у мене відібрали все, що мав. Для мене публічність – найкращий вихід із цієї ситуації. Я весь час озирався, перебував під цим гнітом. Мені весь час обіцяли, що буде слідство і до мене застосують державний захист свідка. Але після того, як мене розсекретили, може статися все, що завгодно…

Що значить розсекретили?

Я давав свідчення в кримінальних справах щодо Пукача й інших причетних осіб як під своїм, так і під іншим прізвищами. Таким способом слідство мене намагалося захистити від можливих спроб закрити мені рота. Але справи передано з Генпрокуратури в ДБР і НАБУ, моє ім’я розсекречено, я це знаю. Тому я вирішив звернутися до журналістів. І якщо раптом зі мною що-небудь трапиться: підковзнусь, отруюся, випаду з балкона, застрелюсь, знайдуть у мене наркотики або зброю і т. інш. – це випадковістю не буде.

До речі, як і не буде випадковістю той факт, що Пукач може вийти в цьому році на свободу.

Яким чином?

Пукача затримали в 2009 році. Але більшу частину часу він провів не в колонії, а в СІЗО. І зараз продовжує там перебувати. За «Законом Савченко», рік у СІЗО дорівнює двом рокам у колонії. Таким чином, загальний термін “відсидки” вже перевищив 15 років. Це рубіж, який з урахуванням інших факторів – інвалідності і віку – дозволяє його адвокатам просити суд про дострокове звільнення вже в цьому році. А на південному березі Криму вже чекає особняк, що купили для нього.

Звідки знаєте?

Розповіли небайдужі люди.

ДОВІДКА
Як писала LIGA.net, Олексій Пукач у минулому році подав касацію із проханням скоротити термін ув’язнення з довічного до 15 років. Одне з останніх засідань, повинно було відбутися 28 квітня 2020 року. Його перенесли. Раніше Пукач коментував журналістам, що «вже відбув повний термін за цей злочин». У 2017 році Пукачу на прохання адвокатів перерахували термін за законом Савченко. Зараз він продовжує відбувати покарання в СІЗО.

БІЗНЕС

Що з вашим бізнесом, чи продовжуєте вести справи з Гассманном?

Бізнес у мене забрали в квітні 2011 року. Це підприємство на вулиці Пухівській, 1а – ЗАТ «ТРП», ринковою вартістю на той момент 12 млн. доларів, 75% акцій якого я купив ще в 2003 році. Тоді ж, в 2003 році, я викупив заставне майно цього підприємства у банку – 5000 кв. м. офісних та інших приміщень, зробив євроремонт. Площа території – 3,5 гектара.

Підприємство захопив полк «Беркута» за наказом тодішнього начальника ГУМВС Києва Олексія Крикуна. Штурмувала рота Дмитра Садовника під керівництвом командира полку Володимира Александрова.

Нас охороняли дві охоронні фірми – «Бар’єр» та «Стеллс». Власником «Бар’єру» був Анатолій Новак, який одночасно був причетний до спецпідрозділу «Альфа» СБУ. Зараз він заступник директора НАБУ.

Новак при свідках тоді сказав, що на нього тисне командир «Альфи» на прохання генерал-лейтенант Крикуна, щоб «Бар’єр» відкрив ворота і запустив рейдерів. Інакше Крикун погрожував відібрати у «Бар’єру» охоронну ліцензію. І «Бар’єр» відкрив ворота. Вони захопили прохідну. Правда, інша охоронна фірма – «Стеллс» – далі нікого не пустила.

Після цього вже приїхав полк Беркута, понад сто осіб на шести або семи «Богданах». Природно, сили нерівні. Нас усіх вигнали під дулами автоматів і загрозою, якщо добровільно не покинемо територію протягом 10 хвилин, у нас «знайдуть» наркотики і зброю. Про це мені особисто сказав командир полку Александров. Після захоплення, все моє майно виявилося оформленим на фірму «Овруч-К» за балансовою ціною 1,8 млн гривень.

Це фірма Олега Бардаченка, співвласника заводу керамічної плитки «Атем». Крикун раніше володів часткою у 30% у цій компанії, а потім переоформив на дружину.

До речі, Ви говорили, що про мене мало що відомо – але в 2011 році навіть журнал «Кореспондент» писав про це захоплення.

Інтерв'ю | Таємний свідок у справі Гонгадзе: Пукач може скоро вийти на свободу

Фото надано Ігорем Тараном

Правда, це не допомогло, мене через деякий час за сфабрикованими звинуваченнями (в шахрайстві) затримали за наказом генерала Крикуна та запроторили до Лук’янівської в’язниці. А під час обшуку, санкції на який не було, вкрали з квартири 210 тисяч доларів.

Із чим були пов’язані ці події на вашу думку?

Це була помста за те, що я повідомив відому мені інформацію у справах Щербаня і Гонгадзе в СБУ в кінці 2009 року.

Знайдеться чимало людей, які сприймуть ці слова скептично. Бізнес-конфлікт або рейдерське захоплення – може бути, але щоб помста через ваші свідчення…

Який бізнес-конфлікт?! До Бордаченка прийшов син одного відомого політика (ім’я Таран не уточнює – ред.) і “науськував”, щоб Олег із Крикуном змусив мене замовкнути. За суттю, йому дали відмашку: забереш (у Тарана – ред.) усе – буде твоє, ми прикриємо у судах та правоохоронних органах.

Забрали все, що було на території, зокрема те, що належало Гассманну. Я втратив 12 млн. доларів, Гассманн – близько мільйона євро.

Було відкрито кримінальну справу за фактом заволодіння майном у великих розмірах і за фактом шахрайства. Але наскільки я бачу, зацікавленості закінчити справу у слідчих немає.

Наш бізнес із Гассманном закінчився, він звинуватив мене, що я не захистив його майно. Як наслідок – конфлікт, тому що наступним кроком стала відмова Гассманна платити мені близько мільйона євро дивідендів із фірми «Альга Автомобілі» (Санкт-Петербург) і шляхом підробки він позбавив мене 20% акцій у цій фірмі на 2,2 млн євро. Про це я написав заяви до Слідчого комітету РФ.

Відповіді СК РФ, надані Ігорем Тараном (Натисніть, щоб збільшити)

У розповіді Тарана очевидний конфлікт інтересів: між Ігорем Тараном і Хорстом Гассманном існує майновий конфлікт (про конфлікт йдеться в цьому інтерв’ю). Ми направили Хорсту Гассманну перелік питань, пов’язаних із цими звинуваченнями Ігоря Тарана. Але на момент виходу інтерв’ю, відповіді не було отримано.

LIGA.net направила запит до Офісу Генпрокурора щодо Тарана і про його показань як свідка. Отриману відповідь можна назвати бюрократичною відпискою: не підтвердив і не спростував слова співрозмовника.

Читайте матеріал російською: Интервью | Тайный свидетель по делу Гонгадзе: Пукач может скоро выйти, ему приготовили виллу в Крыму

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.[ad_2]

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Самые популярные новости

[ad_1] На в’їзді до крихітного села Магдин, на узбіччі розбитої лісової дороги, стоїть дерев’яний хрест з іконою, прибраний рушниками. Дивно, але дерево та ікона...

Самые популярные новости

[ad_1] Карантин відправив більшу частину країни по домівках, змусивши багатьох українців економити, в тому числі на оплаті комунальних послуг. Показовий приклад – Київ. У...

Самые популярные новости

[ad_1] Березень 2020 запам’ятається надовго. Це один із найгірших місяців в історії світової економіки. За кілька тижнів обрушилося буквально все: від авіаперевезень і глобального...

Новости криптовалюты

[ad_1] Профессор сравнительного правоведения в Колумбийском университете Катарина Пистор считает, что планы Facebook выпустить собственную криптовалюту – очередная заявка компании на мировое господство, которая...

Copyright © 2020 ZoxPress Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress. DMCA.com Protection Status