Connect with us

Hi, what are you looking for?

The Forex Review

Самые популярные новости

Україна виходить на шлях поступової стабілізації з коронавірусом – ВООЗ – новини України, СуспiльствоУ певних країнах Європи, куди входить і Україна, Всесвітня організація охорони здоров’я констатує стабілізацію ситуації із захворюваністю на коронавірус SARS-CoV-2. Про це на брифінгу заявив доктор Ханс Клюге, директор Європейського регіонального бюро ВООЗ.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

“У деяких країнах ми бачимо поступову стабілізацію або зниження числа нових випадків”, – сказав бельгійський експерт, зазначивши, що Україна “виходить на цей шлях”.

Незважаючи на те, що число нових випадків COVID-19 в Європі порівняно з квітнем зменшилося більш ніж наполовину, “ризик все одно залишається дуже високим”, додав він.

За словами Клюге, з початку спалаху в Європі коронавірусну хворобу діагностували у 2,2 млн осіб, з яких 181 000 пацієнтів померли.

Читайте також: Перевірено зв’язок куріння з коронавірусом. Результати незвичайні, пишуть вченіSource link

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement

You May Also Like

Music

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores.

Movies

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores.

Коронавирус

Пожалуйста, обратите внимание Вы покидаете сайт Центра мировой политики Карнеги-Цинхуа и переходите на сайт Московского Центра Карнеги. 请注意… 你将离开清华—卡内基中心网站,进入卡内基其他全球中心的网站。 Source link

Новости криптовалюты

В сети биткоина состоялось главное событие этого года – халвинг. 11 мая на блоке 630 000 награда за добычу криптовалюты снизилась с 12,5 до...

Copyright © 2020 ZoxPress Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.