Connect with us

Hi, what are you looking for?

The Forex Review

Самые популярные новости

Почути Донбас. Донецьк і Луганськ в Мінську представлять чотири переселенця – новини України, Політика

[ad_1]

Вимушені переселенці з Донбасу – журналіст Сергій Гармаш, блогер Денис Казанський, лікар-травматолог Костянтин Лібстер і юрист, голова ГО “Луганське земляцтво” Вадим Горан, – вже із сьогоднішнього дня, 9 червня, братимуть участь у засіданнях політичної підгрупи в тристоронній контактній групі щодо Донбасу. Перші двоє (“від Донецька”) повідомили про це у соцмережах, переговорники “від Луганська” підтвердили LIGA.net свою участь самі (Лібстер) або в українській делегації.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Гармаш, головний редактор ресурсу “ОстроВ”, зазначив, що вони в будь-якому разі мають більше відношення до України, ніж “новоспечені власники червоношкірої російської паспортини”, яких до ТКГ надсилають окупанти. Переселенці заявили, що мова йде не про консультаційну раду, яку хотіли створити раніше, але від цієї ідеї відмовилися.

Казанський уточнив, що в мінських угодах є пункти №11 та №12, де говориться, що питання місцевих виборів і закон про особливий статус узгоджується “із представниками ОРДЛО”. Гармаш додав, що їхнє включення до ТКГ – “це дослівне і формальне виконання” угод.

“У документі немає жодної згадки про те, які саме мають бути представники окремих районів. Такі організації, як ЛНР і ДНР, ніде не згадуються. І відповідно ніде не сказано, що саме з ними Україна повинна щось узгоджувати”, – пояснив Казанський.

Читайте також: Гризлов поскаржився, що українці в Мінську відмовилися від переговорів із бойовиками

Головний редактор ресурсу “ОстроВ” зазначив, що вони, як представники ОРДЛО, будуть проводити консультації “з нашою владою і погоджувати, або не погоджувати її рішення щодо важливих для нас питань із Донбасу”.

“Ми сьогодні вже починаємо працювати. Завдання одне – навести лад у країні, щоб був мир, і з’єднати країну”, – сказав Лібстер LIGA.net.

ДОВІДКА. ДНР/ЛНР – терористичні організації, які захопили за підтримки РФ частину Донецької та Луганської областей. Обидві створені і фінансуються РФ, звідки терористи отримують бойовиків, інструкторів, важку військову техніку, зброю, боєприпаси, паливо і кошти. Контролюють територію ОРДЛО (“окремі райони Донецької і Луганської областей” – визначення з мінських угод).

Читайте також: Як Україна обирає представників до ТКГ: список питань для кандидатів

[ad_2]

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Самые популярные новости

[ad_1] На в’їзді до крихітного села Магдин, на узбіччі розбитої лісової дороги, стоїть дерев’яний хрест з іконою, прибраний рушниками. Дивно, але дерево та ікона...

Самые популярные новости

[ad_1] Карантин відправив більшу частину країни по домівках, змусивши багатьох українців економити, в тому числі на оплаті комунальних послуг. Показовий приклад – Київ. У...

Самые популярные новости

[ad_1] Березень 2020 запам’ятається надовго. Це один із найгірших місяців в історії світової економіки. За кілька тижнів обрушилося буквально все: від авіаперевезень і глобального...

Новости криптовалюты

[ad_1] Профессор сравнительного правоведения в Колумбийском университете Катарина Пистор считает, что планы Facebook выпустить собственную криптовалюту – очередная заявка компании на мировое господство, которая...

Copyright © 2020 ZoxPress Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress. DMCA.com Protection Status