Connect with us

Hi, what are you looking for?

The Forex Review

Самые популярные новости

Україна отримала другий транш допомоги від ЄС на 500 млн євро – новини України, Економіка

[ad_1]

Україна отримала другий транш на 500 млн євро в рамках Четвертої програми макрофінансової допомоги від Європейського Союзу. Про це повідомляється у Twitter президента України Володимира Зеленського.

“Ці кошти допоможуть зменшити боргове навантаження і побороти негативні економічні наслідки, викликані пандемією COVID-19”, – сказано в повідомленні.

Наприкінці травня Єврокомісія схвалила виплату Україні кредиту в розмірі 500 млн євро. Кошти МФА надаються у вигляді довгострокових позик із низькими відсотками. Перший транш у розмірі 500 млн євро за поточною програмою було надано в грудні 2018 року, після того як українська влада виконали відповідні умови.

  • 14 вересня 2018 року Україна та Євросоюз  підписали кредитну угоду про надання четвертої програми макрофінансової допомоги на 1 млрд євро.
  • 12 травня 2020 року Європарламент схвалив прискорений розгляд допомоги Україні на 1,2 млрд євро. Раніше ухвалено рішення про надання макрофінансової допомоги 10 країнам, включно з Україною.

Макрофінансова допомога (МФА) є частиною більш широкої взаємодії ЄС із сусідніми країнами і призначена для використання в якості виключного інструменту реагування на кризу в ЄС. Він доступний для країн-сусідів ЄС, що зазнають проблем із платіжним балансом. Це доповнює допомогу, яка надається МВФ. Кредити МФА фінансуються за рахунок позик ЄС на ринках капіталу. Кошти надаються на одних і тих же фінансових умовах, що і в країнах-бенефіціарах.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net – тільки головне у вашій пошті

[ad_2]

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Самые популярные новости

[ad_1] На в’їзді до крихітного села Магдин, на узбіччі розбитої лісової дороги, стоїть дерев’яний хрест з іконою, прибраний рушниками. Дивно, але дерево та ікона...

Самые популярные новости

[ad_1] Карантин відправив більшу частину країни по домівках, змусивши багатьох українців економити, в тому числі на оплаті комунальних послуг. Показовий приклад – Київ. У...

Самые популярные новости

[ad_1] Березень 2020 запам’ятається надовго. Це один із найгірших місяців в історії світової економіки. За кілька тижнів обрушилося буквально все: від авіаперевезень і глобального...

Новости криптовалюты

[ad_1] Профессор сравнительного правоведения в Колумбийском университете Катарина Пистор считает, что планы Facebook выпустить собственную криптовалюту – очередная заявка компании на мировое господство, которая...

Copyright © 2020 ZoxPress Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress. DMCA.com Protection Status