Connect with us

Hi, what are you looking for?

The Forex Review

Самые популярные новости

Захід звернувся до влади України: Суд – не для зведення політичних рахунків – новини України, Політика

[ad_1]

Петро Порошенко (фото – прес-служба президента)

Система правосуддя не повинна використовуватися для зведення політичних рахунків. Така заява з’явилася на Facebook-сторінці посольства Сполучених Штатів в Україні.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Американська дипломатична місія в Україні підкреслила – “в умовах демократії всі громадяни мають право на рівне і справедливе ставлення до себе відповідно до закону”. У посольстві не уточнили, з якого приводу розміщене таке повідомлення.

Посольства Німеччини та Канади зробили аналогічні заяви.

Дипломати з Оттави пишуть у Twitter, що “наполеглива вимога суспільства дотримуватися порядку і закону чітко була висловлена під час Революції гідності. Ці принципи залишаються наріжними, українці очікують, що уряд буде їх дотримуватися, і очікують рівності всіх перед законом”.

Канадські дипломати додали, що всі громадяни мають право на презумпцію невинуватості, чесний процес і юридичну систему, вільну від політичного втручання: “історія вчить, що поява втручання і реваншизм тільки породжують те ж саме”.

Читайте також: “Це те, чого хотів Зеленський”. Порошенку оголосили першу підозру: що про це відомо

У Twitter посольства ФРН наводять слова посла Анки Фельдгузен: “Я спостерігала за майже всіма судовими засіданнями у справі Юлії Тимошенко. Я дуже сподіваюся, що мені не доведеться знову зіткнутися з подібним досвідом”.

Сьогодні, 18 червня, в Печерському райсуді Києва обиратимуть запобіжний захід п’ятому президенту Петру Порошенку. Офіс генпрокурора вважає, що він “шляхом видання явно злочинного наказу схиляв до перевищення влади і службових повноважень” главу СВР Єгора Божка.

Дивіться відео: Порошенко в суді. П’ятому президенту обирають запобіжний захід – трансляція[ad_2]

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Самые популярные новости

[ad_1] На в’їзді до крихітного села Магдин, на узбіччі розбитої лісової дороги, стоїть дерев’яний хрест з іконою, прибраний рушниками. Дивно, але дерево та ікона...

Самые популярные новости

[ad_1] Карантин відправив більшу частину країни по домівках, змусивши багатьох українців економити, в тому числі на оплаті комунальних послуг. Показовий приклад – Київ. У...

Самые популярные новости

[ad_1] Березень 2020 запам’ятається надовго. Це один із найгірших місяців в історії світової економіки. За кілька тижнів обрушилося буквально все: від авіаперевезень і глобального...

Новости криптовалюты

[ad_1] Профессор сравнительного правоведения в Колумбийском университете Катарина Пистор считает, что планы Facebook выпустить собственную криптовалюту – очередная заявка компании на мировое господство, которая...

Copyright © 2020 ZoxPress Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress. DMCA.com Protection Status