Connect with us

Hi, what are you looking for?

The Forex Review

Самые популярные новости

Чи змогли б ви скласти ЗНО з української мови у 2020 році? – новини України, Суспiльство

[ad_1]

25 червня почалася основна сесія Зовнішнього незалежного оцінювання. Почали з математики, наступним предметом, 30 червня, буде українська мова та література.

Загалом тестування мають пройти понад 300 000 учасників. Утім, цьогорічних одинадцятикласників звільнили від обов’язкового ЗНО для отримання шкільного атестату. Тому лунають цифри, що на пункти тестування можуть прийти на 20-30% менше людей, ніж мали б.

На ЗНО з математики, за даними Українського центру оцінювання якості освіти, прийшли 81, 79% зареєстрованих учасників, а саме – 152 180.

Цьогоріч через пандемію тестування буде трохи іншим: учасникам вимірюватимуть температуру на вході, не пропустять тих, у кого вона вища за 37,2 і в кого будуть кашель, нежить та інші ознаки респіраторних хвороб (таких учасників відправлять на додаткову сесію). На тестування з математики не пропустили 83 учасники, у 30 виявили ознаки гострих респіраторних захворювань.

Усім учасникам також видають маски, і в них вони мають сидіти впродовж усього тестування.

LIGA.net пропонує вам теж відчути себе учасниками ЗНО і відповісти на 10 запитань з української мови. Її складатимуть уже через два дні.

Ми вибрали запитання із завдань пробного ЗНО-2020. Завдання, котрі потребують більше часу на опрацювання, відкинули. Не враховували також запитань з української літератури, адже, щоб їх пройти, слід дійсно пам’ятати матеріал. 

Ірина Андрейців

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.[ad_2]

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Самые популярные новости

[ad_1] На в’їзді до крихітного села Магдин, на узбіччі розбитої лісової дороги, стоїть дерев’яний хрест з іконою, прибраний рушниками. Дивно, але дерево та ікона...

Самые популярные новости

[ad_1] Карантин відправив більшу частину країни по домівках, змусивши багатьох українців економити, в тому числі на оплаті комунальних послуг. Показовий приклад – Київ. У...

Самые популярные новости

[ad_1] Березень 2020 запам’ятається надовго. Це один із найгірших місяців в історії світової економіки. За кілька тижнів обрушилося буквально все: від авіаперевезень і глобального...

Коронавирус

[ad_1] Пожалуйста, обратите внимание Вы покидаете сайт Центра мировой политики Карнеги-Цинхуа и переходите на сайт Московского Центра Карнеги. 请注意… 你将离开清华—卡内基中心网站,进入卡内基其他全球中心的网站。 [ad_2] Source link

Copyright © 2020 ZoxPress Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress. DMCA.com Protection Status