Connect with us

Hi, what are you looking for?

The Forex Review

Самые популярные новости

Майбутнє | Пісні, танці, мільйони: як заробляють топ-10 каналів українського TikTok – новини України, Суспiльство

[ad_1]

За останній рік аудиторія українського TikTok подорослішала, а контент став серйознішим. Але першість поки в інтертейменту. Скільки можна заробити?

TikTok – найбільш швидкозростаюча велика соціальна мережа у світі. У минулому році додаток завантажили понад 600 млн раз (всього понад 1,5 млрд на початок 2020-го). Кількість активних користувачів перевищила 800 млн осіб. За даними директора агентства Wideworks – офіційного партнера соцмережі в Україні – Даніеля Лур’є, зараз у TikTok близько 3,2-3,4 млн українців. Це на 700 000-900 000 більше, ніж на початку року.

За TikTok закріпилася репутація соцмережі для підлітків. “Це стереотип. Українська аудиторія TikTok дорослішає”, – запевняє діджитал директор агентства TABASCO Євгенія Рубан. Змінюється і контент: у TikTok з’явилися блоги громадських діячів, юристів, лікарів, викладачів і репетиторів. У соцмережу прийшли великі вітчизняні бренди, наприклад, державний Ощадбанк і мережа електроніки Алло.

Liga.Tech з’ясувала, чи можна заробити в динамічно зростаючій соцмережі і кому це вдається. Для цього ми склали  ренкінг найпопулярніших українських блогерів у TikTok і розпитали їх про монетизацію.

Скільки заробляють українські блогери в TikTok

TikTok в Україні, на відміну від YouTube, не платить авторам контенту за перегляди. Але блогери можуть заробляти на рекламі, яку у них безпосередньо замовляють бренди або агентства. Вони можуть знімати відео, яке буде публікуватися на каналі бренду, відео з оглядом продукції, відео зі згадуванням бренду і посиланням на його канал.

Вартість рекламного поста залежить від кількості підписників, їх залучення і типу контенту.

Ціни варіюються. СЕО агентства be True Media Микола Рогінець наводить такі розцінки: якщо у блогера більше 100 000 підписників, один пост буде коштувати від $100 до $200, якщо підписників від 200 000 до 1 млн – $250-500, більше 1 млн – від $1000 і вище. За даними керівника іншого агентства, що побажало залишитися анонімним, ціни коливаються в діапазоні від 250 грн до 27 000 грн за один пост.

Даніель Лур’є зазначає, що монетизація в TikTok в Україні поки не включена. Для цього поки немає ні інструментів, ні оцінки аудиторії. Відкрити монетизацію трафіку в Україні TikTok планує наприкінці 2020 року.

“У цій сфері немає окремої схеми формування ціни. Попит на ринку народжує пропозицію. Хтось ніколи не продавав рекламу, але він висхідна зірка, тому може зробити дуже дешево. Якщо ми говоримо про зірок шоу-бізнесу, один пост може коштувати кілька тисяч доларів, – стверджує Лур’є. – Початківці можуть робити пости за $20 або через бартер. $5000 і більше за пост беруть селебріті”.

ТОП -10 найбільш популярних каналів українських тік-токерів

Майбутнє | Пісні, танці, мільйони: як заробляють топ-10 каналів українського TikTok

Фото: TikTok

Yana Doga (@yanadoga)

5,3 млн підписників, 81 млн лайків. 683 місце у загальному рейтингу користувачів TikTok

Канал веде Яна Дога (родом з Ізмаїла). Зараз дівчина живе в Києві. В описі свого профілю Яна написала: “УВАГА! Тут дуже щаслива людина”. Про Яну відомо, що вона вчилася в Київському національному торговельно-економічному університеті.

Для TikTok дівчина разом зі своїм чоловіком знімає сценки про стосунки, танцює чи бере участь у флешмобах. Відео в середньому набирають близько 1-2 млн переглядів. Ролики-рекордсмени подивилися понад 8 млн разів.

На каналі є реклама виробника сухариків ХрусTeam, газованих напоїв Mirinda, горіхової пасти Nutella.

Майбутнє | Пісні, танці, мільйони: як заробляють топ-10 каналів українського TikTok

Скріншот із відео на каналі @kuzinatv

♥Pasha & Kristina♥ ️ (@kuzinatv)

2,8 млн підписників, 58,8 млн лайків. 1648 місце у загальному рейтингу користувачів TikTok

Канал веде сімейна пара Паша і Христина з Києва. Себе молоді люди в Instagram називають “СІМ’Я ТІК-токерів”. Паша і Христина знімають відео про своє повсякденне життя, стосунки між чоловіком і жінкою, а також смішні відео з котом. За інформацією блогерів, канал дивляться переважно дівчата. Також пара робить інтеграції з брендами. Наприклад, із виробником сухариків ХрусTeam, а також із продюсерським центром MOZGI.

Щоб стати популярним у TikTok, початківцям блогерам молоді люди  рекомендують щодня робити унікальні та цікаві відео, а також підібрати свій формат. Заробляють Паша і Христина на рекламі, проектах, просуванні і консалтингу, як стати популярним блогером у TikTok. Скільки коштує реклама і просування, пара не розкриває.

Майбутнє | Пісні, танці, мільйони: як заробляють топ-10 каналів українського TikTok

@lianayel в образі Фріди Кало. Фото: TikTok

lianayel (@lianayel)

2,5 млн підписників, 72,5 млн лайків. 1983 місце в загальному рейтингу користувачів TikTok

Вести канал на TikTok Ліана почала два роки тому, коли вчилася в школі. Уже тоді дівчина почала викладати в мережу смішні відео про своє повсякденне життя.

Зараз Ліана знімає смішні шаржі з перевдяганням і зміною образів. Наприклад, в одному з роликів Ліана перетворилася в художницю Фріду Кало, в іншому – в Червону Королеву з “Аліси в країні чудес”.

У середньому ролики Ліани набирають 200 000-300 000 переглядів. Але окремі ролики мають більше 3 млн переглядів.

Майбутнє | Пісні, танці, мільйони: як заробляють топ-10 каналів українського TikTok

Скріншот із відео на каналі @skoromoh

Max (@skoromoh)

2,5 млн підписників, 23,5 млн лайків. 1983 місце в загальному рейтингу користувачів TikTok

Канал веде 23-річний актор Максим Ткачов з Одеси, він знімає смішні скетчі зі свого повсякденного життя, а також розіграші разом із друзями. В середньому відео набирають 200 000 переглядів, окремі – 3 млн і більше.

Максим почав знімати відео для TikTok у січні 2020 році. Перше його відео стало вірусним. Після цього він задумався над тим, щоб вести канал на регулярній основі.

За словами блогера, аудиторія каналу – від 10 до 20 років. Більшість глядачів – з України і Росії. “Спочатку я не планував заробляти на TikTok. Однак коли на каналі було 80 000 підписників, мені написали з одного бренду парфумів. Я зняв для них ролик. В якості подарунка мені прислали вісім ароматів парфумів. Іноді пишуть від різних компаній, але великих замовників у мене поки не було”, – ділиться Максим своїм досвідом з Liga.Tech.

evtushenko_dima (@evtushenko_dima)

2,4 млн підписників, 17,7 млн ​​лайків. 2104 місце у загальному рейтингу користувачів TikTok

Канал веде 24-річний Дмитро Євтушенко з Києва. На своєму каналі блогер показує фокуси, знімає скетчі з повсякденного життя, робить пародії на модні тренди. “Кожне відео – хайп” – такий девіз Дмитра Євтушенка. Відео блогера набирають у середньому 1-2 млн переглядів.

VLADA GARMASH (ggarmash)

2,3 млн підписників, 25,5 млн лайків. 2307 місце у загальному рейтингу користувачів TikTok

Канал веде 24-річна киянка Влада Гармаш. Перше відео на каналі Влада залила в січні 2020 року. Основний контент каналу – сцени на тему сімейного життя, вагітності і стосунків. У сценках із Владою найчастіше присутній її молодий чоловік.

Також зірка українського TikTok веде beauty- і travel-блог в Instagram, де розповідає про різні бренди і дає поради з нанесення макіяжу.

Гармаш заробляє на рекламі, а також навчає користувачів секретам популярності в TikTok.

YanGo (@YanGo)

2 млн підписників, 10,5 млн лайків. 2627 місце у загальному рейтингу користувачів TikTok

Канал веде 21-річний Ян Гордієнко з Краматорська. Зараз живе і знімає відео в Києві. Крім TikTok, у блогера є сторінка в Instagram із 3,5 млн підписників і канал на YouTube з 4,55 млн підписників.

На каналі Яна в основному гумористичні скетчі про повсякденне життя і танці. Також блогер бере участь у різних флешмобах. Відео в середньому набирають 1-3 млн переглядів. Одне відео стало вірусним і набрало 16 млн переглядів.

Ігор Берестейський (@ clab_33)

1,9 млн підписників, 17 млн ​​лайків. 2797 місце у загальному рейтингу користувачів TikTok

Автор каналу – 38-річний Ігор Берестейський. Всього на каналі 847 відео гумористичного характеру. Це переважно смішні скетчі з повсякденного життя.

Основна аудиторія каналу – молодь від 10 до 17 років. Дивляться @clab_33 не тільки в Україні та Росії, але і в Австралії, Казахстані і навіть в Індії.

“Моя аудиторія в ТikTok – від 10 до 60 років. Мене дивляться всією сім’єю. Мені про це неодноразово говорять мої підписники”, – так сам блогер охарактеризував свою аудиторію.

Берестейський виділяє 13 способів монетизації на TikTok. Серед найпоширеніших – пряма реклама великих брендів і брендів місцевого значення, інтеграція нових музичних треків у відео, а також приватні консультації з розвитку і просування в TikTok.

Більш детально про способи монетизації блога в TikTok Ігор розповідає на платних консультаціях, а також планує скоро запустити свій курс.

nadyadorofeeva (nadyadorofeeva)

1,8 млн підписників, 13,4 млн лайків. 2896 місце у загальному рейтингу користувачів TikTok

Канал веде 30-річна солістка групи “Время и стекло” Надія Дорофєєва. На своєму каналі співачка публікує свої пісні, а також гумористичні скетчі зі свого життя на карантині.

На каналі є реклама напою Martini Fiero. Також Надія брала участь у челленджі від CocaCola.

Julia Gamaliy (@gamaliiiiy)

1,8 млн підписників, 62,7 млн ​​лайків. 2991 місце у загальному рейтингу користувачів TikTok

Канал веде 17-річна учасниця поп-групи Open Kids Юлія Гамалій. На своєму каналі дівчина викладає танцювальні відео, а також смішні скетчі зі свого життя і життя своїх друзів.

Читайте матеріал російською: Будущее | Песни, пляски, миллионы: как зарабатывают топ-10 популярных каналов украинского TikTok

Наталья Миняйло

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.[ad_2]

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Самые популярные новости

[ad_1] На в’їзді до крихітного села Магдин, на узбіччі розбитої лісової дороги, стоїть дерев’яний хрест з іконою, прибраний рушниками. Дивно, але дерево та ікона...

Самые популярные новости

[ad_1] Карантин відправив більшу частину країни по домівках, змусивши багатьох українців економити, в тому числі на оплаті комунальних послуг. Показовий приклад – Київ. У...

Самые популярные новости

[ad_1] Березень 2020 запам’ятається надовго. Це один із найгірших місяців в історії світової економіки. За кілька тижнів обрушилося буквально все: від авіаперевезень і глобального...

Новости криптовалюты

[ad_1] Профессор сравнительного правоведения в Колумбийском университете Катарина Пистор считает, что планы Facebook выпустить собственную криптовалюту – очередная заявка компании на мировое господство, которая...

Copyright © 2020 ZoxPress Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress. DMCA.com Protection Status