Connect with us

Hi, what are you looking for?

The Forex Review

Самые популярные новости

Тепер можна відключити рекламу на LIGA.net. Всього 1 грн за перший місяць – новости Украины, Суспiльство

[ad_1]

Так, ми зробили це. Всім нашим чинним донатерам – даруємо сервіс безкоштовно. Для всіх інших – перший місяць всього 1 грн. Далі – 30 грн/місяць

У травні LIGA.net провела масштабне опитування читачів: що подобається-дратує, що прибрати-поліпшити-додати на сайті. Більше третини читачів назвали банерну рекламу найбільш дратівливим чинником. Ми вирішили проблему: тепер наш сайт доступний без всієї банерної реклами. Для цього ми запустили послугу LIGA Ad-Free: заплативши 1 гривню за перший місяць, і в подальшому – 30 грн, ви отримуєте чистий сайт без єдиного банера. І, звичайно, ми даруємо LIGA Ad-Free друзям LIGA.net, донатерам, які підтримали наше медіа грошовими внесками. У березні ми запустили систему Donations, і більше 4000 читачів підтримали нас грошима. Список друзів LIGA.net можна побачити за посиланням. Приєднуйтесь.

ІНСТРУКЦІЯ. Якщо ви чинний донатер LIGA.net

1. Зареєструватися.

2. Надіслати сюди (adfree@liga.net) свій e-mail, а також перші чотири і останні дві цифри карти, з якої допомагаєте нам (ХХХХ … ХХ).

3. Почекати. Протягом 48 годин наші фахівці підключать вас до сервісу.

Якщо ви допомагаєте нам на суму від 30 грн, то отримаєте  відключення реклами щомісячно з прив’язкою саме до донату, які постійно оновлюється. Якщо допомагали разово (коли-небудь), то отримаєте в подарунок місяць без реклами (якщо платили 30 грн+) або рік (якщо закидали нам 300 грн+).

ІНСТРУКЦІЯ. Якщо ви вперше з нами

1. Зареєструватися. 

2. Вибрати варіант підписки/підтвердити реєстрацію.

3. Почекати (процесинг, пов’язаний з картою, може зайняти пару хвилин).

4. Насолоджуватися сайтом без реклами!

У разі будь-яких технічних проблем / питань пишіть нам сюди adfree@liga.net або в Фейсбук. Або будь-якому знайомому вам журналісту або співробітнику Ліги – ми все вирішимо.

“Всі ми знаємо, що одна з головних статей доходів медіа – заробіток від реклами. При цьому успішних бізнес-моделей в ЗМІ дуже мало. Чесні компанії змушені ставити багато реклами, щоб отримати необхідний рівень доходів. При цьому читачі страждають від нав’язливих банерів, поп-апів, фулскрінів, відео-реклами та інших, – говорить СЕО Ligamedia, генеральний директор Групи Компаній ЛІГА Дмитро Бондаренко. – Ми прийняли рішення запропонувати нашим читачам новий продукт – LIGA.net без реклами”.

“Наші читачі зможуть отримувати суперякісний контент улюбленого ЗМІ за чесні гроші, а ми працюємо в звичайному режимі. Для зручності ми створили систему авторизації та оплати, де кожен легко може підключити послугу LIGA Ad-Free. На ній наші плани не закінчуються. Ми продовжуємо працювати над поліпшенням існуючих продуктів і розробкою нових”, – зазначив Бондаренко.

“Ми довго сперечалися, якою має бути ціна LIGA Ad-Free. І дуже добре, що прийняли рішення поставити мінімальну. Тобто дуже близьку до собівартості: стільки реклами може “надивитися” дуже активний читач. Це чесна для всіх угода, – каже головний редактор LIGA.net Борис Давиденко. – І ще більше радий, що є можливість подарувати LIGA Ad-Free друзям, які підтримали нас грошима в карантин”.

Якщо хочете підтримати нас як донатери, то ось тут всі варіанти це зробити. І не забудьте подивитися, хто вже разом з нами нами. Там так багато крутих людей! Ми вдячні кожному читачеві за підтримку. Завдяки вам ми існуємо й робимо свою роботу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.[ad_2]

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Самые популярные новости

[ad_1] На в’їзді до крихітного села Магдин, на узбіччі розбитої лісової дороги, стоїть дерев’яний хрест з іконою, прибраний рушниками. Дивно, але дерево та ікона...

Самые популярные новости

[ad_1] Карантин відправив більшу частину країни по домівках, змусивши багатьох українців економити, в тому числі на оплаті комунальних послуг. Показовий приклад – Київ. У...

Самые популярные новости

[ad_1] Березень 2020 запам’ятається надовго. Це один із найгірших місяців в історії світової економіки. За кілька тижнів обрушилося буквально все: від авіаперевезень і глобального...

Новости криптовалюты

[ad_1] Профессор сравнительного правоведения в Колумбийском университете Катарина Пистор считает, что планы Facebook выпустить собственную криптовалюту – очередная заявка компании на мировое господство, которая...

Copyright © 2020 ZoxPress Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress. DMCA.com Protection Status