Connect with us

Hi, what are you looking for?

The Forex Review

Самые популярные новости

Україна отримає 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС – новости Украины, Економіка

[ad_1]

Уряд України і Єврокомісія підписали кредитну угоду на 1,2 млрд євро

Україна отримає 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги від Європейського Союзу. Сьогодні уряд України в Брюсселі підписав меморандум і кредитну угоду з Єврокомісією, повідомляється у Facebook прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

“Спасибі європейським партнерам за рішучу підтримку нашої країни. Це важливий крок, який підтримує макрофінансову стабільність держави і спрямований на забезпечення добробуту українських громадян”, – наголошується в повідомленні.

Прем’єр зазначив, що 1,2 млрд євро для України – це найбільший транш Єврокомісії у рамках “виняткової” програми макрофінансової допомоги, яка передбачена для 10 країн і спрямована на подолання негативних наслідків пандемії коронавірусу.

  • 12 травня Європарламент схвалив прискорений розгляд допомоги Україні на 1,2 млрд євро. Раніше рішення про надання макрофінансової допомоги 10 країнам, включно з Україною, підтримали посли ЄС. Гроші будуть доступні протягом 12 місяців і виплачуватимуться двома частинами. Максимальний середній термін погашення кредитів становить 15 років.
  • У квітні Євросоюз виділив Україні 190 млн євро для підтримки системи охорони здоров’я, малого і середнього бізнесу, а також для найбільш вразливих груп населення.
  • Наприкінці травня Єврокомісія від імені ЄС схвалила виплату Україні кредиту в розмірі 500 млн євро в рамках четвертої програми макрофінансової допомоги.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.[ad_2]

Source link

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Самые популярные новости

[ad_1] На в’їзді до крихітного села Магдин, на узбіччі розбитої лісової дороги, стоїть дерев’яний хрест з іконою, прибраний рушниками. Дивно, але дерево та ікона...

Самые популярные новости

[ad_1] Карантин відправив більшу частину країни по домівках, змусивши багатьох українців економити, в тому числі на оплаті комунальних послуг. Показовий приклад – Київ. У...

Самые популярные новости

[ad_1] Березень 2020 запам’ятається надовго. Це один із найгірших місяців в історії світової економіки. За кілька тижнів обрушилося буквально все: від авіаперевезень і глобального...

Коронавирус

[ad_1] Пожалуйста, обратите внимание Вы покидаете сайт Центра мировой политики Карнеги-Цинхуа и переходите на сайт Московского Центра Карнеги. 请注意… 你将离开清华—卡内基中心网站,进入卡内基其他全球中心的网站。 [ad_2] Source link

Copyright © 2020 ZoxPress Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress. DMCA.com Protection Status